Szanowni Państwo,
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Jesiennych Spotkaniach z Diabetologią, które odbędą się w wersji stacjonarnej uzupełnionej o transmisję on-line w Krakowie, w dniach 13 - 14.11.2026 r.
Jesienne Spotkania z Diabetologią, to konferencja naukowa o tematyce cukrzycowej organizowana przy udziale pracowników naukowych i klinicystów z Katedry Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz zaproszonych gości. Ambicją naszą jako organizatorów jest, aby pozostały one platformą wymiany praktycznych, istotnych klinicznie informacji — stąd dobór tematów wykładów zorientowanych na najważniejsze aspekty opieki diabetologicznej - oraz interaktywna forma.
Zapraszamy do udziału w Jesiennych Spotkaniach z Diabetologią!
Rejestracja zostanie otwarta wkrótce.
Dr hab. Katarzyna Cyganek, Przewodnicząca Oddziału Małopolskiego PTD

Prof. dr hab. Tomasz Klupa,
Konsultant Wojewódzki d/s diabetologii